Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hledá se adoptivní maminka

30. 1. 2011

 

Hledá se adoptivní maminka…
 
Vlastně ideálně dvě až tři maminky. Takové s velkým srdcem, které ke svým drobečkům přijmou ještě jednu velkou a pravidelnou starost.
            V dubnu jí bude pět let. Přesto, že už je z nejhoršího vypiplaná, stále ještě potřebuje spoustu péče, starostí a času. Potřebuje někoho, kdo ji dál povede životem a bude se starat
o to, aby se jí dobře vedlo. Není živá - a přesto je živá až moc.
Jmenuje se Bublinka. Celým jménem mateřské centrum Bublinka. Já, původní maminka ji budu muset za nějaký čas opustit. Nerada, ale musím. Protože už je vše opravdu zaběhnuté, zařízené, zabezpečené a v běhu, je potřeba už „jenom“ dál vést. Nebudu skrývat, že je to práce naplno, podřídila jsem jí celou rodičovskou dovolenou. I tak je to práce nádherná. Spokojenost maminek a dětí, společné zážitky – to všechno mě bude hřát ještě dlouho. Jsem moc ráda, že jsem u narození Bublinky mohla být zrovna já.
            Teď bych ze všeho nejraději předala metu někomu dalšímu. Někomu, kdo si Bublinku vezme za svou, kdo ji bude opečovávat a komu bude záležet na tom, aby si zachovala svůj původní standard a svou původní dobrou pověst. Zkrátka hledám někoho, kdo bude pro Bublinku dýchat! A ještě jedna velmi podstatná informace – to všechno musíte dělat z lásky, ne pro peníze. Je to práce nádherná, náročná a neplacená.
Rozesmála jsem Vás? Nejste jediní. Spousta lidí si myslí, že tohle nikdo zadarmo dělat nebude. A já pořád věřím, že ano. Doufám, že v Bystřici nějaká taková maminka je. Takže, maminky, pokud máte pocit, že tohle je výzva právě pro vás, určitě se ozvěte.
Lucka Pazderová
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář