Jdi na obsah Jdi na menu
 


CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI - termíny, závazné přihlášení

18. 3. 2013


Zveme všechny rodiče s dětmi ke společnému cvičení. Cvičení bude probíhat od dubna do konce října.  Cvičit se bude v PONDĚLÍ od 15:30 do 16:30 a v ÚTERÝ od 10:00 do 11:00 hodin, v prostorách mateřského centra. Hlásit se mohou maminky s dětmi od jednoho roku, které už chodí, do tří let.

Tímto ZVEME všechny maminky/tatínky s dětmi v tomto věku ke společně strávené hodině, na které nebudou kromě cvičení chybět také říkanky, tančení, zpívání a mnoho dalšího. Děti se naučí hodně zajímavých věcí, čeká je mnoho různorodých činností a vytvoří si hezký vztah k pohybu a druhým dětem!

Připomínám, že cvičení je ZDARMA. Zároveň prosíme maminky/tatínky, aby svou přihlášku braly závazně a cvičení s dětmi pravidelně navštěvovaly. Můžete připsat i den, který by vám víc vyhovoval (budeme se snažit vzít ho v úvahu při rozdělení dětí do skupin, když to bude možné).
O cvičení můžete říct všem maminkám/tatínkům, které by to mohlo zajímat. Ať už budou z Bystřice, nebo blízkého okolí.

Hlásit se můžete osobně v mateřském centru, nebo na mailu: jarka.tomkova@email.cz. Po přihlášení obdržíte mailem přihlášku i s dalšími instrukcemi.
Moc se na všechny těšíme!